Reklama

Reklama

Joanna Jędrzejczyk wyjechała w Tatry. Czas na skitury

Joanna Jędrzejczyk postanowiła zaczerpnąć chwili oddechu i wybrała się na krótki pobyt na Podhale. Zawodniczka mieszanych sztuk walki tym razem zamierza udać się na wycieczkę na skitury. Do sieci trafiło już pierwsze zdjęcie po długiej podróży.

Joanna Jędrzejczyk każdą wolną chwilę wykorzystuje najlepiej jak tylko potrafi. Tym razem polska mistrzyni postanowiła spakować walizki i udać się na wycieczkę w góry. Za cel obrała sobie Tatry.

Tuż po długiej, siedmiogodzinnej podróży, Jędrzejczyk opublikowała w mediach społecznościowych wpis. Wszystko wskazuje na to, że zawodniczka mieszanych sztuk walki wybierze się na skitury.

Moda na skitury także u Jędrzejczyk

"Warto było grzać siedem godzin z Olsztyna w polskie góry. Śnieg, widoki, no i możliwość wypadu na skitury wszystko wynagradzają. [...] Wczoraj ostatnie 100 km podróży były to istne gwiezdne wojny (śnieg, mgła i temperatura poniżej zera), ale bezpiecznie zameldowałam się u przyjaciół" - napisała na Instagramie sportsmenka.

Reklama

Widać, że zaśnieżone Podhale przypadło do gustu Jędrzejczyk, która w mediach społecznościowych chwali się relacjami, na których zza okien widać świeży puch.

AReklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL