Reklama

Reklama

Joanna Jędrzejczyk u boku słynnych polskich piłkarzy. „Kocury”

Łukasz Piszczek, Jakub Błaszczykowski, a między nimi pozująca do zdjęcia Joanna Jędrzejczyk. Oto obrazki z meczu na Stadionie Narodowym, podczas którego reprezentacyjną karierę zakończył Łukasz Fabiański.

Joanna Jędrzejczyk była jedną z gwiazd sportu, która przyglądała się grze reprezentacji Polski z San Marino. Utytułowana sportsmenka na Stadionie Narodowym miała okazję do spotkania ze słynnymi piłkarzami. Na korytarzu wpadła bowiem na Łukasza Piszczka oraz Jakuba Błaszczykowskiego.

Mistrzyni UFC miała tym samym okazję oglądać ostatnie spotkanie w reprezentacyjnej karierze Łukasza Fabiańskiego. Bramkarz żegnał się bowiem z kadrą właśnie podczas meczu z San Marino.

"Kocury! Uwielbiam Łukasza Piszczka i Jakuba Błaszczykowskiego za charaktery, nieustępliwość, dobre serca, życzliwość i skromność. Dajecie Powera do działania" - napisała w mediach społecznościowych Jędrzejczyk.

Reklama

Piszczek o spotkaniu z Jędrzejczyk

Na zdjęciu zapozowała właśnie z byłymi reprezentantami kraju w piłce nożnej. Wydaje się, że fani sportsmenki podzielają jej zdanie. Wśród nich znalazł się zresztą również popularny skoczek narciarski - Maciej Kot.

"Ale skład", "skromne chłopaki, a jacy wielcy zarazem", "cenię ich za walkę do końca bez względu na wynik" - rozpisują się kibice Polki.

Zdjęcie zostało udostępnione przez Piszczka na jego profilu.

"W sobotę również miałem okazję spotkać naszą mistrzynię" - napisał pod postem słynny piłkarz.

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje