Reklama

Reklama

Jarosław Bieniuk z synami i partnerką kibicowali Oliwii Bieniuk na planie "Tańca z gwiazdami"

Jarosław Bieniuk podczas ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami" zasiadł na miejscu dla publiczności, by wesprzeć córkę, która bierze udział w show Polsatu. Po występie Oliwii prowadząca poprosiła go o zabranie głosu. Były piłkarz i dyrektor sportowy Lechii Gdańsk zdecydował się na bardzo szczere wyznanie. Nie tylko on mocno wspierał Oliwię podczas tanecznych prezentacji. Na planie programu znaleźli się również Jan i Szymon Bieniukowie oraz Zuzanna Pactwa.

Jarosław Bieniuk mocno wspiera córkę podczas jej przygody z "Tańcem z gwiazdami". Oliwia zaszła już całkiem daleko. Dzięki, w sporej mierze, sympatii widzów ona i partnerujący jej Michał Bartkiewicz znaleźli się wśród czterech najlepszych par 12. edycji tanecznego show Polsatu.

W odcinku wyemitowanym 11 października córka byłego piłkarza i aktorki Anny Przybylskiej wraz z partnerem wykonała choreografię bollywood oraz rumbę. Po zsumowaniu punktacji od jurorów oraz głosów od widzów okazało się, że Oliwia i Michał znaleźli się w strefie zagrożenia. Ostatecznie z programem pożegnali się nie oni, a Sylwia Bomba i Jacek Jeschke.

Reklama

Jarosław Bieniuk wzruszony występem Oliwii. Szczere wyznanie

Wcześniej, po tym, jak jurorzy ocenili występ Bieniuk i Bartkiewicza, prowadząca Izabela Janachowska poprosiła o zabranie głosu ojca Oliwii. Jarosław Bieniuk zdecydował się na bardzo szczere wyznanie.

Odkąd zaczęły się treningi do "Tańca z gwiazdami", Oliwia cały swój czas spędza nie w rodzinnej Gdyni, a w Warszawie. Jej ojciec zdradził, że córka w stolicy i na planie show Polsatu "czuje się dobrze, poznała fantastycznych ludzi". Podoba jej się do tego stopnia, że u Jarosława Bieniuka pojawił się pewien lęk...

Na razie nie zanosi się na to. Za tydzień Oliwia Bieniuk powalczy bowiem o miejsce w finale programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

Jarosław Bieniuk z partnerką na planie "Tańca z gwiazdami"

Na planie "Tańca z gwiazdami" pojawił się nie tylko Jarosław Bieniuk, ale też bracia Oliwii: Jan i Szymon. Nie zabrakło również partnerki sportowca. Zuzanna Pactwa też kibicowała córce swojego ukochanego podczas tanecznych występów.

Zresztą wcale nie powinno to dziwić. Oliwia sama niegdyś publicznie przyznała, że ona i Zuzanna mają bardzo dobry kontakt. I życzliwie odniosła się biznesu ukochanej taty. Pactwa zaprojektowała własną kolekcję ubrań, a Bieniuk chętnie założyła projekt, czym okazała Zuzie wsparcie. Zuzanna teraz zrewanżowała się i gorąco dopingowała Oliwkę.

APOLONIUSZ TAJNER PRZEŻYWA TRUDNE CHWILE. ODEJŚCIE Z PZN, PROBLEMY ZDROWOTNE W RODZINIE...

ŁUKASZ FABIAŃSKI MA WSPARCIE ŻONY. ANNA GRYGIER-FABIAŃSKA WYSZŁA Z CIENIA I ZACHWYCIŁA KIBICÓWKP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje