Reklama

Reklama

Jakub Wolny po ślubie! Skoczkowie bawili się na weselu, teraz znikają fotki

W ostatni weekend Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła i pozostali skoczkowie narciarscy bawili się na weselu Jakuba Wolnego oraz Izabelli. "Wewiór" opublikował nawet kilka ujęć dokumentujących zabawę, a przede wszystkim pokazujących jego, kolegów i parę młodą. Właśnie te fotki znikają z sieci. Zostały natomiast pozostałe, udostępnione przez innych weselników.

Jakiś czas temu Jakub Wolny publicznie rozwiewał nadzieje fanek. "Nie mogą się łudzić. Mam dziewczynę, będzie wesele, choć na razie nie wiadomo, bo wiemy, jaka jest sytuacja. Zatem wesele może nie w tym roku, ale będzie" - opowiadał w rozmowie z TVP Sport w 2020 roku.

Teraz wiadomo, że sportowiec i jego ukochana Izabella są już po ślubie. Uroczystość odbyła się w miniony weekend w Szczyrku. Na weselu bawiła się śmietanka polskich skoków narciarskich z Kamilem Stochem, Dawidem Kubackim, Maciejem Kotem, Andrzejem Stękałą, Pawłem Wąskiem, Aleksandrem Zniszczołem, Stefanem Hulą i Piotrem Żyłą na czele.

Reklama

Ten ostatni przeprowadził w sieci krótką relację

Polscy skoczkowie narciarscy nie do poznania! Rozbrajające zdjęcie Piotra Żyły

Jakub Wolny i Izabella już po ślubie! Do sieci trafiły materiały z wesela

Z materiałów udostępnionych przez Żyłę wynika, że zabawa była przednia. Na jednej z fotografii można było zobaczyć część weselników w towarzystwie pary młodej. Skoczek pokazał też zdjęcie z zespołem weselnym (zasiadł nawet za perkusją) i fotkę z ukochaną, Marceliną Ziętek. Jednak wszystkie te treści jak szybko się pojawiły, tak prędko zniknęły z sieci. Trudno powiedzieć, dlaczego. Być może sportowiec niekoniecznie skonsultował ich publikację z Jakubem Wolnym oraz jego żoną.

Natomiast wciąż dostępne są zdjęcia na profilu na Instagramie partnerki Piotra. "Tradycyjnie fotka z wesela i zabawa do białego rana" - zatytułowała album aktorka. Na jednym z ujęć - oprócz Żyły, Ziętek, Hulów i Kota - widać także niedawnego asystenta Michal Doleżala, Grzegorza Sobczyka oraz jego żonę.

W sieci można też obejrzeć fotki zamieszczone przez ukochaną Sobczyka oraz przez żonę Kota. Druga z pań pokusiła się nawet o krótkie nagranie dokumentujące pierwszy taniec pary młodej. Na wideo widać m.in. imponującą suknię ślubną Izabelli. Zdecydowała się na jasny model z obszerniejszym dołem oraz dość głębokim dekoltem.

Śmiałe zdjęcie żony Macieja Kota. Pokazała się w skąpym bikini

Reklama