Izabella Łukomska-Pyżalska okradziona. Skradziono jej auta warte 2,5 mln zł
Izabella Łukomska-Pyżalska padła ofiarą kradzieży. Jak potwierdziła Interii, łupem złodziei padły jej dwa samochody. To luksusowe modele, warte około 2,5 miliona złotych. "Włamano się do domu, skradziono kluczyki" - wyjaśniła była prezes Warty Poznań. Dla osoby, która pomoże w odnalezieniu pojazdów, przewidziana jest nagroda w wysokości 50 tysięcy złotych.

11 lutego nad ranem doszło do kradzieży dwóch luksusowych aut byłej prezes Warty Poznań, Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej. Łupem złodziei miały paść modele: Porsche Cayenne Turbo S e-hybrid w kolorze czarnym oraz Mercedes G AMG 63 Brabus w kolorze czarny mat.
Samochody zostały skradzione w Czapurach pod Poznaniem. Łukomska-Pyżalska wyznaczyła 50 tysięcy złotych nagrody za pomoc w odnalezieniu pojazdów.
Izabella Łukomska-Pyżalska o kradzieży aut: "Włamano się do domu"
Łukomska-Pyżalska potwierdziła Interii, że istotnie ona i mąż padli ofiarą kradzieży. "Tak, skradziono nam auta. Włamano się do domu, skradziono kluczyki. Wartość aut 2,500.000. Nagroda 50.000" - wyjaśniła.O sprawie poinformowana została poznańska policja. "Mamy zgłoszenie dotyczące kradzieży dwóch luksusowych samochodów, doszło do niej w nocy na terenie gminy Mosina" - mówi nam mł. asp. Marta Mróz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.
Głos zabrał też mąż byłej prezes poznańskiego klubu, z którym zresztą Łukowska-Pyżalska związana jest od lat. Wychowują razem sześcioro dzieci.
Byliśmy wtedy w domu, ale spaliśmy wszyscy, to była godzina 4 rano. Złodzieje wyciągnęli kluczyki z domu i wyjechali autami za 2,5 mln złotych











