Reklama

Reklama

Hokej. Marcina Horzelski ma piękną narzeczoną. Kim jest zjawiskowa bramkarka?

Obrońca Marcin Horzelski jest jednym z liderów JKH GKS-u Jastrzębie. Jego zespół prowadzi w rywalizacji finałowej Polskiej Hokej Ligi z Cracovią 2:0. Świetnie wiedzie się mu także w życiu prywatnym. Kim jest piękna narzeczona Horzelskiego?

Drużyna z Jastrzębia w tym sezonie zdobyła już Puchar i Superpuchar Polski, a teraz są na dobrej drodze w walce o złoto. W piątek zespół ze Śląska pokonał u siebie "Pasy" 3-0, a następnego dnia wygrali z nimi 3-2. 

Gospodarze nie pozwolili przedrzeć się przez swoją bramkę. Świetną defensywę podczas meczów pokazał Horzelski, którego wpierał bardzo wyjątkowy i wierny kibic... 

Mowa tutaj o narzeczonej bramkarza jastrzębian, która jest specjalistką od hokeja na lodzie. Agata Kosińska - bo o niej mowa - to reprezentantka Polski, a także zawodniczka Stoczniowca Gdańsk. 

Reklama

W tym sezonie wybranka Horzelskiego również walczy o zdobycie medalu. Niestety jej passa nie jest tak pomyślna, jak jej partnera. W pierwszym meczu finałowym Stoczniowiec Gdańsk przegrał z Polonią Bytom 1-5.

Piękna bramkarka mocno stara się o złoto, ale nie przestaje wspierać Horzelskiego podczas jego meczów. Agata Kosińska mocno wierzy w wygraną swojego narzeczonego. Jak widać ani jej kariera, ani 10 lat różnicy pomiędzy parą nie przeszkadza im w budowaniu silnej relacji!

Czy wy też trzymacie kciuki za tą lodową parę?

***

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL