Reklama

Reklama

Gwiazdor MU wreszcie się zdecydował! Wyszedł z klubu tylnymi drzwiami

Harry Maguire niespodziewanie poślubił w piątek Fren Hawkins, swą wieloletnią partnerkę i matkę jego dwójki dzieci. Piłkarz Manchesteru United i reprezentacji Anglii do samego końca utrzymywał wszystko w tajemnicy. Na ceremonię udał się prosto z treningu, wychodząc z klubowego budynku tylnymi drzwiami.

Harry Maguaire i Fren Hawkins jako dzieci chodzili do tej samej szkoły. Zostali parą, gdy byli jeszcze nastolatkami. Ich związek trwa już ponad 10 lat.

W 2018 roku piłkarz oświadczył się swojej dziewczynie w Paryżu. Wkrótce potem na świat przyszły ich dwie córki.   

Nic nie zapowiadało formalizacji związku akurat teraz. Maguire zadbał o to, by uroczystość w Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się w kameralnym klimacie i bez medialnego rozgłosu.  

29-letni obrońca zaraz po piątkowym treningu czmychnął z klubowego ośrodka, wychodząc tylnymi drzwiami. Niespełna godzinę później był już żonaty. Para wstąpiła w związek małżeński w obecności nielicznych świadków - członków najbliższej rodziny i przyjaciół. 

Reklama

Maguire i jego żona szykują imprezę we Francji

Reprezentant Anglii i jego żona w podróż poślubną wybierają się do Francji. Tam, w jednym z zamków na terenie Burgundii, zorganizowane zostanie przyjęcie weselne. Jedną z druhen będzie życiowa partnerka innego kadrowicza - Jordana Pickforda.   

W bieżącym sezonie Maguire rozegrał dla MU w sumie 36 spotkań i zdobył dwie bramki. Jego kontrakt z "Czerwonymi Diabłami" zachowuje ważność do połowy 2025 roku.    

ZOBACZ TAKŻE:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama