Reklama

Reklama

Grzegorz Krychowiak daje lekcję stylu. "Tutaj nie ma dróg na skróty"

Grzegorz Krychowiak to prawdziwa ikona stylu wśród polskich piłkarzy. Zawodnik Lokomotivu Moskwa prowadzi zresztą swój własny butik, ale poświęca się również nauce mody. Niedawno napisał artykuł na temat eleganckich wełnianych garniturów, który jego zdaniem powinien w swojej szafie mieć każdy mężczyzna.

Zdjęcia Grzegorza Krychowiaka ubranego od stóp do głów w przemyślane przez niego stylizację, stanowią wizytówkę polskiego piłkarza. Zawodnik Lokomotivu Moskwa wielokrotnie był fotografowany w charakterystycznych strojach. Fani z pewnością najlepiej zapamiętali jego zdjęcia w futrze.

Krychowiak jest zresztą założycielem własnego butiku "Balamonte". To właśnie na profilu tej marki opublikował felieton, który niedawno ukazał się w magazynie "Gentelman".

"Każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie elegancki wełniany garnitur" - zatytułował swój felieton reprezentant Polski.

Reklama

Garnitur oczkiem w głowie Krychowiaka

"Jeżeli chcesz prezentować się szykownie, garnitur był, jest i będzie Twoim wyborem, tutaj nie ma drogi na skróty. Osobiście najbardziej gustuję w garniturach dwurzędowych. Są niezwykle dostojne i mają w sobie wyjątkową moc. Tak! Idealnie dopasowany dwurzędowy garnitur to moje niezawodne narzędzie, kiedy chcę wyglądać naprawdę elegancko. Tajemnica doskonałego garnituru nie jest niczym niezwykłym. Kluczowa jest konstrukcja, która determinuje jego wygląd, wagę, trwałość oraz wpływa na jego użytkowanie" - rozpisał się Krychowiak.

Temat spodobał się fanom, którzy licznie skomentowali wpis w mediach społecznościowych.

"Świetny felieton i fajna tematyka. Przyznaję się, że nie miałem najmniejszego pojęcia o tym, o czym piszesz", "musze sobie wygooglować, co to garnitur dwurzędowy" - rozpisują się internauci.

Wkrótce piłkarz zapewne podzieli się kolejnymi lekcjami stylu.

AReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje