Reklama

Reklama

Georgina Rodriguez, partnerka Ronaldo: Nie mam pojęcia o futbolu

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo została bohaterką dokumentalnej produkcji na "Netflixie". W hiszpańskich mediach opowiedziała m.in. jak zwracają się do niej pociechy piłkarza.

W rozmowie promującej ten dokument na łamach "El Pais" Georgina Rodriguez zdradziła nieco szczegółów ze swojego życia rodzinnego z Cristiano Ronaldo.  Produkcja pt. "Jestem Georgina" będzie niebawem dostępna dla widzów Netflixa.

Partnerka piłkarza Manchesteru United wyjaśniła m.in. jak wygląją szczegóły funkcjonowania licznej rodziny Ronaldo. Portugalczyk ma bowiem pociechy nie tylko ze związku z Georginą. Najstarszy syn piłkarza Cristiano Junior ma 11 lat, a o jego matce niewiele wiadomo. Później na świecie pojawiły się bliźniaki Mateo i Eva Maria, które urodziła surogatka. Następnie Georgina powiła córkę Alanę Martinę.

Reklama

- Ani Cristiano ani ja nie uważamy, żeby Alana była moją jedyną córką. Mam czwórkę dzieci. I wszystkie mówią do mnie "mamo". Choć w internecie można przeczytać wiele rzeczy, które nie są prawdą. To jedna z tych rzeczy, których ludzie nie wiedzą - stwierdziła Georgina.

Georgina Rodriguez, partnerka Ronaldo o licznej rodzinie

Georgina podkreśliła też, że nie ma wielkiego pojęcia o futbolu. - Jak byłam mała zupełnie nie interesowałam się futbolem. Raczej pasjonował mnie balet. Dopiero później zainteresowałam się piłką, bo chcę wiedzieć, co się dzieje w życiu mojego partnera - zaznaczyła. - W domu jednak nie rozmawiamy o piłce, bo nie mam o tym pojęcia.

Partnerka Ronaldo szczerze przyznała też, że uważa się za osobę o dość przyjaznym charakterze. - Jestem bardzo pozytywną osobą. Myślę, że rzeczy wychodzą mi w życiu, bo nie cechuje mnie zawiść czy chciwość - oceniła. 


Czytaj także: O sytuacji Djokovicia mówi: "To proces polityczny"

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy