Reklama

Reklama

​Ewa Brodnicka pozowała w bikini. Fani bokserki zachwyceni

Polska bokserka Ewa Brodnicka ma za sobą duże niepowodzenie sportowe, ale wygląda na to, że zapomniała już o przegranej walce i utracie pasa WBO. Po raz kolejny wrzuciła do sieci zdjęcie, w którym odsłania sporo ciała. Fani byli zachwyceni.

"Nie będę się dzisiaj spieszyć, bo w życiu piękne są tylko chwile" - taki podpis zamieściła pod efektownym zdjęciem w pasiastym bikini. 

Strój sportsmenka uzupełniła dużymi okularami przeciwsłonecznymi, a na tle fotografii widać piękną scenerię, basen i morze.

Do pięściarki, której pseudonimem jest "Kleo", w latach 2018-2020 należał pas prestiżowej federacji WBO w wadze superpiórkowej. Kolejną walkę stoczy 13 marca na gali "Tymex Boxing Night 16" w Dzierżoniowie. 

To będzie pierwszy występ Brodnickiej od październikowej porażki z Amerykanką Mikaelą Mayer (14-0, 5 KO), która odebrała jej trofeum World Boxing Organization.

Reklama

MR

Już wkrótce odbędzie się gala KSW 59. Oglądaj na Ipla.tv transmisję walki m.in. Mariusza Pudzianowskiego! Nie czekaj i zagwarantuj sobie dostęp już teraz. Nie możesz tego przegapić!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama