Reklama

Reklama

Edyta Zając, była żona Jakuba Rzeźniczaka, na salonach. Zachwyciła kreacją

Edyta Zając szerszą uwagę mediów przykuła 5 lat temu, kiedy to wyszła za mąż za Jakuba Rzeźniczaka. Małżonkowie rozwiedli się w zeszłym roku, a prasa szeroko rozpisywała się o kulisach ich rozstania. Dziś modelka prowadzi spokojniejsze życie i raczej nie dzieli się prywatą w mediach społecznościowych. Ostatnio wybrała się na salony, gdzie zachwyciła kreacją.

Wydawało się, że to trwały związek, taki na dobre i na złe. Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając poznali się w 2012 roku, a po czterech latach bycia razem postanowili pobrać się. Ślub i wesele odbyły się w Łodzi. Natomiast małżeństwo nie przetrwało długo. W 2020 roku sąd orzekł rozwód pary.

Wcześniej media obiegła wieść, że piłkarz, wdał się w romans z inną kobietą, która zaszła z nim w ciążę. Dziecko przyszło na świat w 2017 roku.

Później piłkarz Wisły Płock związał się z Magdaleną Stępień. W czerwcu bieżącego roku rozstali się, a miesiąc później urodził się ich syn. Z kolei w sierpniu Rzeźniczak poinformował, że ma nową partnerkę, Paulinę.

Edyta Zając zachwyciła na premierze filmu

Reklama

Życie uczuciowe Edyty Zając wydaje się mniej burzliwie niż to, jakie wiedzie jej były mąż. A przynajmniej niewiele o nim wiadomo. Kobieta skupia się na pracy, zajmuje się modelingiem. Można oglądać jej sesje zdjęciowe m.in. w sukniach ślubnych w bieliźnie, pojawiła się również w kampanii jednej z firm kosmetycznych.

Zając wzięła też udział w dwóch programach rozrywkowych: "Agent - Gwiazdy" oraz "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", który zresztą wygrała.

Z kolei ostatnio Edyta gościła na salonach. Wybrała się na premierę filmu "Dom Gucci". Uwagę zwróciła jej stylizacja. Założyła czarną kreację z głębokim dekoltem oraz wysokie kozaki na szpilce. 

JAKUB RZEŹNICZAK JAKO... JAMES BOND

MAGDALENA STĘPIEŃ POD OSTRZAŁEM INTERNAUTÓW. POSZŁO O ZDJĘCIE Z SYNKIEM JEJ I JAKUBA RZEŹNICZAKA

KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje