Doniesienia zza zamkniętych drzwi domu Małyszów. To nie były tylko plotki
Żona Adama Małysza obchodziła wczoraj 46. urodziny. Z tej okazji Izabela Małysz pochwaliła się na Instagramie wyjątkowym zdjęciem z pięknego miejsca i oficjalnie przekazała, że udało jej się spełnić wielkie urodzinowe marzenie. Spływają gratulacje oraz życzenia szczęścia. Jest tak, jak ludzie myśleli.

Izabela i Adam Małyszowie są szczęśliwym małżeństwem już od 1997 roku. Para zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu w bardzo młodym wieku, Adam miał 20, a Iza 19 lat. Po trzech miesiącach powitali na świecie córkę, Karolinę Małysz-Czyż.
Tak się złożyło, że Małyszowie obchodzą urodziny niemal w tym samym czasie. Żona Adama Małysza 4 grudnia świętowała 46. urodziny. Z kolei jej mąż dzień wcześniej skończył 47 lat.
Nowe doniesienia z domu Małyszów. Sąsiedzi nie kłamali
W ubiegły weekend Adam Małysz, który pełni zaszczytną funkcją prezesa Polskiego Związku Narciarskiego zawitał do Ruki, gdzie odbywały się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich.
"Lecimy do Kuusamo, ale każdy ma inny lot! Jedni lecą bezpośrednio, inni do Oulu, a jeszcze inni przez Rovaniemi. My akurat trafiliśmy na tę ostatnią opcję, więc jeśli ktoś chce, mogę pozdrowić Mikołaja od was" - informował Małysz na Instagramie.
Korzystając z tej okazji Małysz wraz z żoną postanowił odwiedzić wioskę Świętego Mikołaja. Małyszowie podczas swojego pobytu w Finlandii odwiedzili też farmę reniferów Kujalan Porotila Reindeer Farm.
Tę wizytę Iza Małysz dokładnie zrelacjonowała na swoim Instagramie. Żona Małysza zamieściła kilka krótkich filmików z reniferami. Opublikowała też zdjęcie na którym w białej kurtce i czapce stoi w towarzystwie tych magicznych i wyjątkowych zwierząt. Jak się okazuje, pani Iza marzyła o tym od dawna.
"Urodzinowe marzenie spełnione.." - napisała żona Małysza na Instagramie.
Pod postem pojawiły się życzenia i gratulacje...
"Ale piękne urodziny. Wszystkiego najpiękniejszego, zdrowia, miłości i niech spełniają się kolejne marzenia";
"Pani Izo, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, życzę dużo zdrowia I pomyślności, szczęścia i miłości".
Czytamy w komentarzach fanów.
My także dołączamy się do życzeń.
Zobacz też:







