Reklama

Reklama

Cristiano Ronaldo junior z zegarkiem wartym fortunę

Gadżety są jednym z nieodłącznych elementów garderoby piłkarzy. Unikatowe zegarki warte prawdziwą fortunę przyciągają uwagę znawców i przyprawiają o zawrót głowy przeciętnie zarabiających ludzi. Tym razem na uwagę zasłużył nadgarstek syna gwiazdora Juventusu Turyn. Cristiano Ronaldo junior miał na sobie zegarek o ogromnej wartości.

Ponad dwa miliony złotych to kwota, za która można wystawić sobie niezły dom. Jest to też suma, o której większość może tylko pomarzyć. Tymczasem właśnie o takiej wartości zegarek miał na sobie Cristiano Ronaldo junior. Syn gwiazdora Juventusu Turyn ubrał go z okazji gali Globe Soccer Awards.

Reklama

Do ceny gadżeciarskiej zachcianki dotarł serwis "The Guide Watches". Zegarek 10-latka natychmiast przykuł uwagę znawców.

Syn piłkarza przed kamerami pochwalił się prawdziwym cackiem. To Rolex GMT-Master II Ice  116769TBR. Ta wersja zegarka natychmiast stała się najdroższym modelem rolexa. Został on wprowadzony na rynek w 2007 roku.

Pod koniec roku w mediach zrobiło się głośno o zegarku Roberta Lewandowskiego, który miał na sobie podczas odbierania nagrody FIFA The Best 2020. Teraz okazuje się, że kwota pół miliona złotych była niczym w porównaniu do ozdoby na nadgarstku 10-latka.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

A

Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo | Cristiano Ronaldo Jr

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje