Reklama

Reklama

Była partnerka Rzeźniczaka odpiera zarzuty. "Podjęłam najlepszą decyzję"

Na Jakuba Rzeźniczaka spadła fala krytyki, gdy okazało się, że jego była partnerka ponownie założyła internetową zbiórkę na leczenie ich synka. Kibice zarzucali piłkarzowi, że nie interesuje się losem Oliwiera. Obrońca Wisły Płock wydał oświadczenie ws. leczenia chłopca za granicą, otwarcie krytykując decyzje modelki. Magdalena Stępień odpowiedziała na zarzuty.

Życie piłkarza i modelki legło w gruzach gdy u ich synka zdiagnozowano bardzo rzadki nowotwór wątroby. Magdalena Stępień zorganizowała zbiórkę, która spotkała się z dezaprobatą wielu internautów. Dzięki zebranym pieniądzom matka wraz z chorym dzieckiem przeniosła się do Izraela, tam chłopiec został objęty leczeniem.

Cezary Kucharski w śpiączce miał nietypowe sny. "Było ich dużo i bardzo dziwnych"

Reklama

Jakub Rzeźniczak odpowiedział na krytykę. Jest reakcja Stępień

Minęło kilka miesięcy, a uczestniczka "Top Model" po raz kolejny poprosiła innych o pomoc. Tym razem fala krytyki spadła na Jakuba Rzeźniczaka. Kibice zarzucali mu, że nie interesuje się walczącym z nowotworem synem i mógłby bez problemu opłacić leczenie chłopca.

Piłkarz Wisły Płock nie mógł znieść zarzutów kierowanych w jego stronę i opublikował oświadczenie. Wspomniał w nim m.in. fakt, że nie ma wpływu na wybory byłej partnerki, jednak jego zdaniem Oliwier mógł rozpocząć leczenie również w Polsce, dzięki czemu matka chłopca nie musiałaby organizować zbiórek na pobyt w Izraelu.

Magdalena Stępień zareagowała na słowa byłego partnera i odpowiedziała na jego zarzuty na Insta Stories.

Dodała także, że diagnoza postawiona w Polsce znacznie różniła się od tej postawionej w Izraelu.

Jak Tomaszewski ostro o sprawie Rzeźniczaka i Stępień. "Pranie brudów"

Internauci nękają bliskich piłkarza

Jak poinformował Jakub Rzeźniczak w mediach społecznościowych, Magdalena Stępień próbowała manipulować faktami, by go oczernić. "Mam już tego dosyć i więcej nie mogę tego tolerować. (...) Rozpoczęła się nagonka na mnie i moich bliskich, która przerodziła się w falę ogromnego hejtu" - wyznał.

Pod wpisami zarówno Rzeźniczaka jak i jego ukochanej, Pauliny Nowickiej pojawiało się sporo negatywnych komentarzy. Para postanowiła zmienić swoje profile w mediach społecznościowych na prywatne. 

Wanda Nara zarabia więcej od męża, piłkarza PSG!

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy