Reklama

Reklama

"Babyface" ogłosił światu radosną nowinę! Urzekające zdjęcie

Porażka z Robertem Heleniusem była dla Adama Kownackiego bolesna, ale została zepchnięta na margines. Nic dziwnego, w życiu są bowiem ważniejsze rzeczy. "Babyface" właśnie pochwalił się światu, że na świat przyszło jego drugie dziecko! To syn, który otrzymał imię Teddy.

"Świat poznał Teddy'ego" - ogłosił w mediach społecznościowych nasz najlepszy pięściarz kategorii ciężkiej, którego marsz do pojedynku mistrzowskiego kilka dni temu został brutalnie zatrzymany.

Polak w dwóch ostatnich walkach musiał uznać wyższość Roberta Heleniusa. 37-letni Fin najlepsze lata już miał mieć za sobą, ale po Kownackim po prostu się przejechał.

Adam Kownacki powitał na świecie swojego drugiego syna

Jeśli ktoś myślał, na czele z Polakiem, że nokaut w pierwszej walce był dziełem przypadku, to rewanż rozwiał wszelkie wątpliwości. "Babyface" został wprost zdemolowany przez weterana, a pojedynek został przerwany przez arbitra.

O niebo lepiej pięściarzowi rodem z Konarzyc pod Łomżą wiedzie się w życiu prywatnym. Do pierworodnej pociechy Kaza, czyli na cześć dziadka - Kazimierza, teraz dołączył Tadeusz. Rodzicom, a więc Adamowi i jego żonie Justynie, życzymy wszystkiego najlepszego!

Reklama

Art

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje