Reklama

Reklama

Artur Szpilka zaskoczył fanów. "Jestem dziadkiem"

Zdjęcie USG z podpisem "jestem dziadkiem" mogło zmylić fanów Artura Szpilki. Pięściarz pochwalił się bowiem w sieci radosną nowiną dotyczącą jego "dzieci".

Artur Szpilka aktualnie swoją uwagę skupia na przygotowaniach do walki z Łukaszem Różańskim. Jego uwagę od treningów została jednak na moment zakłócona przez pewną radosną nowinę.

Reklama

Pięściarz pochwalił się w sieci ciekawą informacją. Choć zdanie, że zostanie dziadkiem w wieku 31-lat zabrzmiało nieco abstrakcyjnie, jasne jest, że Szpilka wcale nie kłamał.

"Ja właśnie na treningu, ale dowiedziałem się, że Pumba strzelił gola. Gratuluję synu, będą dzieciaczki" - powiedział sportowiec w relacji na Instagramie.

Dumny "dziadek"

Fani błyskawicznie zorientowali się, że Szpilka miał na myśli swojego psa. Jego przywiązanie do dwóch posiadanych czworonogów jest na tyle spore, że pięściarz traktuje je niczym własne dzieci.

Psy mają zresztą swoje konto w mediach społecznościowych. To tam właśnie trafiło zdjęcie z USG na potwierdzenie tego, że sportowiec faktycznie zostanie "dziadkiem".

A

Dowiedz się więcej na temat: Artur Szpilka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje