Reklama

Reklama

Arka Gdynia wbiła szpilkę Lechii Gdańsk. Ta odpowiedziała

We wtorek mecze 1/16 Pucharu Polski rozgrywały pierwszoligowa Arka Gdynia i grająca o szczebel wyżej Lechia Gdańsk. Pierwsza z wymienionych drużyn awansowała, podczas, gdy druga sensacyjnie pożegnała się z rywalizacją po porażce 1-2 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, występującym na czwartym poziomie rozgrywek. Przedstawiciele Arki za pośrednictwem Twittera nie omieszkali wbić szpilki rywalowi zza miedzy, który... odpowiedział.

Arka mierzyła się z grającą na tym samym poziomie, co rywal Lechii Gdańsk... Lechią Zielona Góra. Dzięki bramce, strzelonej w czwartej minucie doliczonego czasu gry awansowała do 1/8 finału zmagań. Drużyna z Gdańska uległa z kolei Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 po dość bezbarwnej grze i sensacyjnie pożegnała się z rywalizacją. 

- Pokonaliśmy jedną Lechię, a odpadły dwie - napisali przedstawiciele Arki na Twitterze, odnosząc się rzecz jasna do kompromitacji zespołu z Ekstraklasy.

Na wbitą szpilkę otrzymali odpowiedź, w dodatku - dość dosadną. - Jak dobrze widzieć, że wciąż macie ten kompleks niższości. To była jedyna Lechia, jaką mogliście pokonać i długo się to nie zmieni, bo my do pierwszej ligi się nie wybieramy, a wam Ekstraklasa nie grozi - napisano.

Arka głos zabrała... raz jeszcze. - Po co te nerwy, jutro też nadejdzie świt - czytamy.

Reklama

TCReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje