Reklama

Reklama

Anna Lewandowska zadała szyku. Tak prezentowała się na uroczystej gali

Żona Roberta Lewandowskiego towarzyszyła mu podczas uroczystości wręczenia Złotego Buta. Oprócz oczywistego wymiaru sukcesu, uwagę fanów pary zwróciła również stylizacja słynnej trenerki. Ta jak zwykle została dobrana z niezwykłym smakiem.

Robert Lewandowski odebrał w Monachium Złotego Buta, czyli prestiżowe wyróżnienie dla najlepszego strzelca. Gwiazdor Bayernu Monachium w minionym sezonie Bundesligi na swoim koncie zapisał aż 41 goli.

Wtorkowa uroczystość odbyła się w muzeum Bayernu na słynnej Allianz Arenie. To właśnie tam "Lewy" otrzymał upragnioną nagrodę. W wielkich chwilach towarzyszyła mu oczywiście jego żona.

Lewandowska jak zwykle z klasą

Anna Lewandowska podczas uroczystości wyglądała niezwykle elegancko. Trenerka postawiła na czerń oraz klasyczne dodatki.

Uwagę zwraca przede wszystkim drobna torebka na prawym ramieniu wybranki serca piłkarza. Nie zabrakło też okularów przeciwsłonecznych.

Reklama

Robert Lewandowski postanowił z kolei ubrać grafitowy garnitur oraz białą koszulę. Razem z małżonką nie zdecydowali się zatem na wymyślne wzory, stawiając przede wszystkim na elegancję. 


AB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje