Reklama

Reklama

Anna Lewandowska w aucie wartym fortunę

Żona gwiazdora Bayernu Monachium przy okazji wizyty w Warszawie zadała szyku, pokazując się na ulicach w luksusowym Mercedesie. Samochód wzbudził zainteresowanie znawców motoryzacji. Jest warty fortunę.

Podczas gdy Robert Lewandowski został w Monachium, jego żona przyjechała z córkami do Warszawy, aby załatwić kilka spraw.

Anna Lewandowska znana jest ze swoich licznych biznesów związanych ze zdrowym stylem życia. Przy okazji wywiadów telewizyjnych i podróży po mieście, prezentowała się na ulicach stolicy w luksusowym Mercedesie AMG G63.

Lewandowska w Mercedesie za prawie milion złotych

Nietuzinkowy pojazd błyskawicznie wpadł w oko entuzjastów motoryzacji. Samochód przypomina swoim wyglądem Mercedesy produkowane kilkadziesiąt lat temu. Auto pomimo topornego wyglądu jest uosobieniem luksusu. Do 100 km/h potrafi rozpędzić się w zaledwie 4,5 sekundy. Jego cena to około miliona złotych.

Reklama

Chociaż para nie emanuje publicznie swoim bogactwem, znane są ich ruchy inwestycyjne na terenie Polski. Do Lewandowskich należy między innymi luksusowy apartament na Złotej 44 w Warszawie, w słynnym budynku zaprojektowanym przez Daniela Libeskinda.

A

Dowiedz się więcej na temat: anna lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje