Reklama

Reklama

Anna Lewandowska świętuje wraz z mężem. Opublikowała wyjątkowe zdjęcie

Robert Lewandowski w poniedziałek po raz drugi w karierze otrzymał nagrodę FIFA The Best dla najlepszego piłkarza roku. Tuż po otrzymaniu tego wyróżnienia jego żona Anna opublikowała wyjątkowe zdjęcie oraz specjalne gratulacje.

"Lewy", który w plebiscycie Złotej Piłki musiał uznać wyższość Lionela Messiego (co uznane zostało za rozstrzygnięcie kontrowersyjne), tym razem nie miał sobie równych, w pokonanym polu pozostawiając między innymi Argentyńczyka. Po to samo trofeum sięgnął również na początku 2021 roku.

Robert Lewandowski z nagrodą FIFA The Best. Anna gratuluje

Polak w ciągu ostatnich miesięcy zdołał między innymi pobić strzelecki rekord wszech czasów Bundesligi, który należał do Gerda Muellera - w pojedynczym sezonie strzelił aż 41 goli.

Tuż po ceremonii wręczenia nagrody na instagramie specjalny post zamieściła żona zawodnika, Anna.

- Zrobiłeś to! - napisała, dołączając zdjęcie z "Lewym". - Wiem, jak ciężko pracowałeś, by spełniać marzenia. Dobra robota, jestem z ciebie dumna - dodała.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL