Reklama

Reklama

Anna Lewandowska pokazała rodzinną sielankę. Robert naśladuje Klarę

Życie słynnej sportowej pary jest częstym przedmiotem zainteresowania fanów. Anna i Robert Lewandowscy co pewien czas uchylają rąbka tajemnicy, jak wygląda ich codzienność. Tym razem słynna trenerka opublikowała nagranie, na którym dzieci bawią się, siedząc w samochodziku, a ich ruchy naśladuje tata.

Ćwiczenia, wspólne oglądanie filmów, zdrowe jedzenie, wakacje i zabawy z dziećmi. To tylko część z tematów, które pojawiają się w mediach społecznościowych Anny i Roberta Lewandowskich.

Tym razem słynna trenerka opublikowała nagranie, na którym widać, jak Klara i Laura bawią się w samochodziku. Dziewczynki siedzą w miniaturowym pojeździe, tańcząc do muzyczki, która gra w tle.

Bentley za mniej niż tysiąc

Uwagę fanów zapewne zwróciły nie tylko piękne zabawki. W domu znajduje się miedzy innymi mała zjeżdżalnia z basenem pełnym kolorowych piłeczek. Lewandowska pokazała na filmie również swojego męża, który tańczy, naśladując ruchy dziewczynek.

Reklama

Autko, w którym siedzą dzieci, to mniejsza wersja bentleya. Jakiś czas temu na Instagramie piłkarza Bayernu Monachium pojawiło się zdjęcie, na którym widać mini pojazd tuż obok samochodu "Lewego". Zgadza się nawet kolor karoserii.

A

Zobacz skróty półfinałowych spotkań LM

Sprawdź teraz!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje