Reklama

Reklama

Anna Lewandowska pęka z dumy. Zdjęcie chwyta za serce

Żona gwiazdora Bayernu Monachium kolejny raz ma powody do dumy. Tym razem Robert Lewandowski pobił rekord bramek strzelonych w jednym sezonie Bundesligi. Anna Lewandowska nie zamierzała przemilczeć sukcesu i w swoich mediach społecznościowych zamieściła romantyczne zdjęcie.

Ona i on ubrani na biało. On trzyma ją w objęciach, ona całuje go w usta. Taki właśnie romantyczny obrazek trafił do sieci i natychmiast podbił serca fanów Anny i Roberta Lewandowskich.

Miniony weekend dla pary był powodem do wielkiej radości i wzbudził sporo emocji. Napastnik Bayernu Monachium 41. raz trafił do bramki, pobijając rekord goli strzelonych w jednym sezonie w sezonie Bundesligi. Tym samym Polak pobił rekord Gerarda Muellera, który w sezonie 1971/1972 zakończył sezon z wynikiem 40  bramek.

Annę Lewandowską rozpiera duma

"Jestem taka dumna" - napisała Anna Lewandowska na Facebooku.

Reklama

"Piękna para. Szacunek i wzajemne zrozumienie", "to ogromne szczęście mieć takiego ambitnego i kochającego męża" - rozpisują się fani w komentarzach.

Para zawsze wspiera się w dążeniach do swoich celów. Oboje zawsze podkreślali, jak ważne jest dla nich wzajemne kibicowanie.

A

Dowiedz się więcej na temat: anna lewandowska | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje