Reklama

Reklama

​Anna Lewandowska nagrodzona, "Lewy" skomentował jej sukces

Anna Lewandowska została nagrodzona za działania biznesowe na gali ShEO 2021 w kategorii "Liderka biznesu". Do sukcesu żony krótko odniósł się także lider polskiej reprezentacji i jej mąż Robert Lewandowski.

Żona najpopularniejszego polskiego sportowca prowadzi biznes związany ze zdrową żywnością, cateringiem dietetycznym, aplikacją z treningami i dietami, a także działalność internetową polegającą na poradach dotyczących macierzyństwa.

Za swoją ogólną działalność została doceniona na uroczystej gali ShEO 2021, co skomentowała na swoich mediach społecznościowych, a także osobiście odbierając nagrodę.

Robert Lewandowski zaczyna zmagania w Lidze Mistrzów

"Dla mnie taka statuetka to jest wisienka na torcie. Oczywiście bezglutenowym, bez laktozy i białego cukru. Ten tort to jest dla mnie praca moja i mojego zespołu" - powiedziała wyraźnie wzruszona Lewandowska.

Reklama


Robert Lewandowski w świetnej formie przed meczem z FC Barcelona

"Chciałabym być taką suflerką, osobą która będzie podpowiadała i popularyzowała aktywność fizyczną, edukowała poprzez moje biznesy. Słowo liderka jest dla mnie bardzo ważne" - mówiła laureatka nagrody "liderka biznesu".

Oddzielną wiadomość Anna Lewandowska zamieściła na swoich mediach społecznościowych, gdzie zaprezentowała swoje zdjęcie z okazałym trofeum. Wśród mnóstwa komentarzy i reakcji znalazł się także ten od jej męża. Robert Lewandowski napisał "Duma", a żona odpisała mu "Kocham".

MR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje