Reklama

Reklama

​Andrzej Wasilewski pokazał swoją szafę i opowiedział o jej zawartości. Internauci zszokowani

Andrzej Wasilewski, biznesmen najbardziej znany z bycia promotorem słynnych polskich pięściarzy, jak Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, a do niedawna Artur "Szpila" Szpilka, zaskoczył internautów pokazując zawartość swojej szafy. Zgromadził tam spory arsenał.

Menadżer i organizator wielu gal bokserskich zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie gabloty, w której znajduje się spora ilość broni i amunicji. Wasilewski z humorem do fotografii dodał dopisek: "Nawet w takiej swojej szafie znalazłem element bokserski".

Andrzej Wasilewski z dumą prezentował broń. Internauci nie dowierzali

Wasilewskiemu chodziło o pas WBC, który dumnie prezentował się na półce obok pistoletu i kilku nabojów. Jeden z obserwujących promotora internautów poddał w wątpliwość "prawdziwość" wyznania, wskazując że podobne "wystawy" można mieć tylko w Stanach Zjednoczonych.

Odpowiedź nadeszła błyskawicznie i to w formie nagrania wideo. Wasilewski nagrał swojego rodzaju "przewodnik" po swojej gablocie z bronią. Dokładnie omówił część jej zawartości i potwierdził autentyczność całej ekspozycji. Internauta od razu odpisał: "Jestem zaskoczony i zwracam honor".

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama