Reklama

Reklama

Andrzej Gołota i jego żona Mariola mierzą się z problemami w domu. Udostępniono zdjęcie

Andrzej Gołota, choć już dawno jest na emeryturze, do dziś pozostaje jednym z najsłynniejszych polskich sportowców. Po zakończeniu kariery były bokser i jego żona Mariola na stałe osiedli w Stanach Zjednoczonych. Kupili królewską willę w Chicago i urządzili ją w tradycyjnym stylu. Wraz z nimi w domu mieszkają ukochane psy. Ostatnio jeden z pupili zachorował, co przysporzyło państwu Gołotom sporo smutku. Małżonkowie są znani z wielkiej miłości i przywiązania do zwierząt. Mariola Gołota upubliczniła fotografię, na której widzimy, jak jej mąż troskliwie zajmuje się psem.

W zeszłym roku Mariola i Andrzej Gołotowie obchodzili 30. rocznicę ślubu. Z tej okazji żona byłego boksera i medalisty olimpijskiego opublikowała w mediach społecznościowych wspominkowy wpis opatrzony zdjęciem z uroczystości.

Pięć lat wcześniej państwo Gołotowie odnowili przysięgę małżeńską. Ślubowali sobie w warszawskiej Katedrze Polowej Wojska Polskiego pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Na podobny krok zdecydowali się zresztą także w 2010 roku.

Trudny czas w domu Gołotów. Zachorował pupil małżonków

Znajomość Andrzeja i Marioli zaczęła się wiele lat temu. Poznał ich ze sobą kolega sportowca. Jak wspominała niegdyś żona byłego pięściarza, nie mieli łatwo. Musieli mierzyć się z krytycznymi opiniami na temat ich związku.

Reklama

Gołotowie doczekali się dwojga dzieci: 30-letniej dziś Alexandry i młodszego od niej o 6 lat Andrzeja juniora. Cała rodzina mieszka w Chicago. O tym, jak aktualnie wygląda ich życie w Stanach Zjednoczonych, na bieżąco informuje Mariola, która aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie.

To za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała niewesołe wieści. Okazało się, że ukochany pies byłego boksera i jego żony zachorował. Troskliwie opiekuje się nim sam Andrzej Gołota, który wykonuje zwierzakowi specjalne zastrzyki, co uwieczniła na fotografii żona.

Być może to dla niektórych błahy powód do smutku, lecz pies jest dla Gołotów jak członek rodziny. Rozumieją to fani, którzy wyrazili swoje wsparcie w komentarzach. "Oby długo i szczęśliwie żył", "Brawo dla pana Andrzeja za opiekę nad pupilem, też tak mam" - piszą.

Jak mieszka Andrzej Gołota z żoną Mariolą?

Andrzej Gołota jest legendą polskiego boksu. W swojej karierze stoczył 52 walki, z czego wygrywał 41 razy. Polacy wielokrotnie wstawali w środku nocy, by oglądać jego potyczki w ringu. Po zakończeniu kariery wraz z żoną na stałe osiadł w Stanach Zjednoczonych. Małżonkowie kupili dom w Chicago, w którym mieszkają do dziś.

Ze zdjęć i opisów udostępnianych na Instagramie wynika, że amerykański dom Gołotów urządzony jest w tradycyjnym stylu. Są drewniane meble, skórzany wypoczynek, w salonie stoi kominek, nad którym wisi pas mistrza Ameryki Północnej federacji IBF, a w kuchni na środku umieszczono wyspę. Przed ogrodzoną willą znajduje się piękny ogród, w którym "Andrew" lubi wykonywać prace porządkowe.

Na tarasie Andrzej i Mariola chętnie goszczą rodzinę i przyjaciół.

ANDRZEJ GOŁOTA BYŁ W GENIALNEJ FORMIE. DAWNY MISTRZ ŚWIATA OCENIAŁ, ŻE "ANDREW GO ZABIJE"

MAMA ANDRZEJA GOŁOTY TWIERDZI, ŻE JEJ SYN MÓGŁ STRACIĆ ŻYCIE

KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama