Agnieszka Radwańska pokazała synowi Tatry
Była polska tenisistka okres przedświąteczny spędza z najbliższymi w polskich górach. Agnieszka Radwańska zabrała swojego syna na Kasprowy Wierch, aby pokazać mu widoki z bliska.

Nie tylko Anna Lewandowska z córkami spędza okres przedświąteczny na Podhalu. Agnieszka Radwańska również postawiła na polskie góry i zabrała swojego synka w Tatry.
Była polska tenisistka w ramach odpoczynku od codzienności postanowiła pokazać bliżej dziecku góry, wyjeżdżając na Kasprowy Wierch.
"Zobacz synek, jakie mamy piękne góry" - napisała 31-latka w mediach społecznościowych.
Mama i syn pozowali na tle panoramy ośnieżonych tatrzańskich szczytów. Pod fotografią natychmiast pojawiło się mnóstwo pełnych zachwytu komentarzy.
ATego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl! -----------------------------------------------
Trwa wielka loteria na 20-lecie Interii!
Weź udział i wygraj! Każdego dnia czeka ponad 20 000 złotych - kliknij i sprawdź!
W tym roku świętujemy swoje 20-lecie i mamy dla Ciebie niespodziankę. Masz szansę wygrać wielką gotówkę już dziś! Zapraszamy do udziału w Multiloterii. Każdego dnia do wygrania minimum 20 000 złotych, a w wybrane dni grudnia nawet 40 000 złotych! Dołącz do tysięcy Internautów biorących udział w grze! Kliknij link GRAM o duże pieniądze już teraz!








