Reklama

Reklama

Adam Małysz ogląda świat z lotu ptaka. Wyjątkowy lot legendy skoków narciarskich

Były polski skoczek narciarski wciąż gustuje w aktywności sportowej oraz adrenalinie. Tym razem Adam Małysz zaskoczył jednak fanów, relacjonując swój lot… zeppelinem. Trzeba przyznać, że widoki zapierają dech w piersiach.

Dyrektor sportowy ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej z pewnością myśli już o następnej zimie oraz tym, co czeka polskich sportowców. W wolnych chwilach Adam Małysz widziany jest między innymi na rowerze lub w przydomowym ogródku, w którym lubi spędzać czas na sportowej emeryturze.

Tym razem utytułowany były skoczek narciarski zaskoczył jednak fanów, dzieląc się za pośrednictwem mediów społecznościowych szczególną relacją. Okazuje się, że Małysz wsiadł na pokład zeppelina, którego niezwykle rzadko można spotkać na niebie.

Reklama

Wiślanin pokazał fanom nie tylko widoki z pokładu, ale również to jak zeppelin wygląda od środka. Przyznał, że wnętrze niewiele różni się od zwykłego samolotu. Wrażenia są jednak zdecydowanie większe, wiedząc, że leci się tak niezwykłym statkiem powietrznym.

"Przeżycia są nie do opisania. Podziwiam Bielsko-Białą z lotu ptaka i obserwuję pracę pilotów, którzy wykonują świetną robotę" - napisał na Instagramie były skoczek.

"Leć Adam, leć" - rozpisują się w komentarzach fani, odwołując się do słynnych haseł dopingujących go jeszcze za czasów kariery sportowej. 

A

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje