Reklama

Reklama

Nogometni Klub Tabor Sezana - Nogometni Klub Bravo 0-1 (0-1). Liga - 35. kolejka

W spotkaniu 35. kolejki Prvy liga Telemach, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Taboru Sezana przegrał z Bravem 0-1 (0-1). Pojedynek odbył się na Stadionie Rajko Stolfa.

W  spotkaniu 35. kolejki  Prvy liga Telemach, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Taboru Sezana przegrał  z Bravem  0-1 (0-1). Pojedynek odbył się na Stadionie Rajko Stolfa.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 starć zespół Taboru Sezana wygrał pięć razy, ale więcej przegrywał, bo sześć razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W siódmej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania sędzia ukarał kartką Bena Selana, piłkarza Brava.

Jedyną bramkę meczu zdobył Gregor Bajde dla jedenastki Brava. Bramka padła w tej samej minucie. Asystę zanotował Mark Spanring.

Reklama

W 42. minucie kartkę obejrzał Mitja Krizan z Brava. W ostatniej minucie pierwszej połowy w drużynie Taboru Sezana doszło do zmiany. Kevin Doukoure wszedł za Tila Mavretica. W 45. minucie Til Mavretic został zmieniony przez Mateo Monjaca.

W tej samej minucie w zespole Taboru Sezana doszło do zmiany. Ziga Ovsenek wszedł za Tila Mavretica. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Brava.

Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia przyznał Janowi Koprivecowi z drużyny Taboru Sezana. Była to 59. minuta spotkania. Trener Brava postanowił bronić wyniku. W 62. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Gaspera Trdina wszedł Almin Kurtovic, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie Brava utrzymać prowadzenie.

Po chwili trener Taboru Sezana postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 71. minucie zastąpił zmęczonego Marka Krivicica. Na boisko wszedł Adrian Zeljkovic, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 73. minucie Stefan Milic został zmieniony przez Nemanję Jaksica, co miało wzmocnić jedenastkę Brava. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Rodrigue'a Bongonguiego na Roberta Caksa. W drugiej połowie nie padły gole.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy Taboru Sezana otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Jedni i drudzy dokonali po pięć zmian.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama