Nogometni Klub Radomlje - Nogometni Klub Tabor Sezana 0-0. Liga - 6. kolejka

W starciu 6. kolejki Prvy liga Telemach, które rozegrane zostało 19 sierpnia, drużyna Kalceru Radomlje zremisowała z Taborem Sezana 0-0. Pojedynek odbył się na Sportni park Domzale w Domzale.

W  starciu 6. kolejki  Prvy liga Telemach, które rozegrane zostało 19 sierpnia, drużyna Kalceru Radomlje zremisowała  z Taborem Sezana  0-0. Pojedynek odbył się na Sportni park Domzale w Domzale.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 12 meczów drużyna Taboru Sezana wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. W 45. minucie Leon Sever został zastąpiony przez Tina Hrvoja.

W tej samej minucie boisko opuścili piłkarze Kalceru Radomlje : Nedim Hadzic, Madzid Sosic, a na ich miejsce weszli Vicko Sevelj, Vicko Sevelj. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 47. a 57. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Taboru Sezana i jedną drużynie przeciwnej. Trener Taboru Sezana postanowił zagrać agresywniej. W 67. minucie zmienił pomocnika Jakoslava Stankovica i na pole gry wprowadził napastnika Stevana Nikolica. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością.

Między 67. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze Taboru Sezana: Denis Kouao, Nabil Khali, Alen Korosec, na ich miejsce weszli: Andraz Struna, Coba, Milos Savic. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Luki Gucek, Ester Sokler zajęli: Rok Jazbec, Anel Zulic. Od 88. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Kalceru Radomlje oraz trzy drużynie przeciwnej.

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter pokazał cztery żółte kartki zawodnikom Kalceru Radomlje, a piłkarzom Taboru Sezana przyznał pięć.

Drużyna Kalceru Radomlje dokonała pięciu zmian. Natomiast jedenastka Taboru Sezana w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.