Nogometni Klub Radomlje - Nogometna Sola Mura 1-1 (1-0). Liga - 4. kolejka

W meczu 4. kolejki Prvy liga Telemach, który rozegrany został 7 sierpnia, jedenastka Kalceru Radomlje zremisowała z Murą 1-1 (1-0). Pojedynek odbył się na Sportni park Domzale w Domzale.

W  meczu 4. kolejki  Prvy liga Telemach, który rozegrany został 7 sierpnia, jedenastka Kalceru Radomlje zremisowała  z Murą  1-1 (1-0). Pojedynek odbył się na Sportni park Domzale w Domzale.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem spotkań drużyna Kalceru Radomlje wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W drugiej minucie kartkę otrzymał Martin Sroler z Mury.

Nagle piłkarze Kalceru Radomlje nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 20. minucie na listę strzelców wpisał się Nedim Hadzic. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Mario Cuic.

W 38. minucie arbiter pokazał kartkę Kaiemu Cipotowi, zawodnikowi Mury. W ostatniej minucie pierwszej połowy w jedenastce Mury doszło do zmiany. Mihael Klepac wszedł za Nikolę Petkovica. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Kalceru Radomlje.

W 63. minucie Luca Bobicanec został zastąpiony przez Nika Lorbeka. W tej samej minucie w jedenastce Mury doszło do zmiany. Dardan Shabanhaxhaj wszedł za Martina Srolera.

Trener Mury postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił obrońcę Matica Maruskę i na pole gry wprowadził napastnika Tio Cipota. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Nie mylił się, jego drużyna zdołała zdobyć bramkę, odrobić straty i zremisować.

Wysiłki podejmowane przez zespół Mury w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 71. minucie Mihael Klepac wyrównał wynik meczu.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-1.

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Kalceru Radomlje żadną kartką, natomiast zawodnikom Mury pokazał dwie żółte.