Nogometni Klub Bravo - Nogometni Klub Domzale 0-1 (0-1). Liga - 4. kolejka

6 sierpnia na Sportni park Ljubljana odbył się pojedynek 4. kolejki Prvy liga Telemach pomiędzy drużynami Brava i Domzale. Starcie zakończyło się zwycięstwem Domzale 1-0.

6 sierpnia  na Sportni park Ljubljana odbył się pojedynek  4. kolejki  Prvy liga Telemach pomiędzy drużynami Brava  i Domzale. Starcie zakończyło się zwycięstwem Domzale 1-0.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 meczów jedenastka Brava wygrała pięć razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jedyną bramkę meczu dla Domzale zdobył Ivan Durdov w 12. minucie. W zdobyciu bramki pomógł Benjamin Markus.

W 29. minucie za Nemanję Jaksica wszedł Mark Spanring. Jedyną kartkę w meczu sędzia pokazał Enesowi Alicowi z zespołu Domzale. Była to 33. minuta spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Domzale.

Trener Domzale postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 68. minucie zastąpił zmęczonego Josta Piska. Na boisko wszedł Janez Pisek, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 74. minucie Luka Stor został zmieniony przez Lorena Maruzina, a za Nsanę Simon wszedł na boisko Gal Puconja, co miało wzmocnić jedenastkę Brava. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ivana Durdova na Mateja Podlogara.

W drugiej połowie nie padły gole.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie ukarał piłkarzy Brava żadną kartką, natomiast zawodnikom Domzale przyznał jedną żółtą.

Drużyna Brava wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół Domzale w drugiej połowie wymienił dwóch graczy.