Nogometni Klub Bravo - Football Club Koper 0-0. Liga - 36. kolejka

22 maja na Sportni park Ljubljana odbył się pojedynek 36. kolejki Prvy liga Telemach pomiędzy drużynami Brava i Koper. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

22 maja  na Sportni park Ljubljana odbył się pojedynek  36. kolejki  Prvy liga Telemach pomiędzy drużynami Brava  i Koper. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 meczów drużyna Brava wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 56. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Martina Kramarica, zawodnika Brava. W 58. minucie Ivan Jelic został zmieniony przez Ivicę Guberaca.

Trener Koper postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Andreja Kotnika i na pole gry wprowadził napastnika Anisa Jasaragica. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. Między 58. a 83. minutą, boisko opuścili zawodnicy Brava: Amar Memic, Loren Maruzin, Nsana Simon, na ich miejsce weszli: Gregor Bajde, Leon Sever, Gasper Trdin. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Aleksandra Rajcevica, Karla Brucica, Kaheema Parrisa zajęli: Matej Palcic, Nikola Krajinovic, Luka Susnjara. W 87. minucie arbiter wyrzucił z boiska Gregora Bajdego z Brava.

Od 87. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Brava.

Zespół Koper miał 12 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie ukarał piłkarzy Koper żadną kartką, natomiast zawodnikom Brava pokazał cztery żółte i jedną czerwoną.

Drużyna Brava w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Koper w drugiej połowie wymienił pięciu zawodników.