Liga słoweńska - 4. kolejka 1. SNL: MND Tabor Sežana - NK Domžale 2-1 (2-0)

4 sierpnia na Stadionie Rajko Štolfa odbył się pojedynek 4. kolejki słoweńskiej 1. SNL pomiędzy drużynami MND Tabor Sežana i Domžale. Starcie zakończyło się zwycięstwem MND Tabor Sežana 2-1. Na stadionie stawiło się 850 widzów.

4. kolejka Słowenia - 1. SNL
2019-08-04 17:30 | Stadion: Stadion Rajko Štolfa | Widzów: 850 | Arbiter: A. Matković
T. Klemenčič 75'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Domžale wygrała aż trzy razy, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu to piłkarze MND Tabor Sežana otworzyli wynik. W 10. minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania bramkę zdobył Antonio Azinović.

Prawie natychmiast Predrag Sikimić wywołał eksplozję radości wśród kibiców MND Tabor Sežana, zdobywając kolejną bramkę w 13. minucie meczu. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Na drugą połowę zespół Domžale wyszedł w zmienionym składzie, za Branka Ilicza, Mateja Podlogara weszli Gaber Dobrovoljc, Dario Kolobaric. W 61. minucie Tonći Mujan został zastąpiony przez Dejana Lazarevicia.

W 72. minucie w jedenastce MND Tabor Sežana doszło do zmiany. Erik Salkić wszedł za Ivora Horvata.

Zawodnicy Domžale w końcu odpowiedzieli strzeleniem gola. Na kwadrans przed zakończeniem pojedynku na listę strzelców wpisał się Tilen Klemenčič.

Między 78. a 89. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. Drużynie Domžale zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu MND Tabor Sežana.

NK Domžale
86′ Arian Rener
Grega Sorčan
72′ Ivor Horvat
Branko Ilicz46′
Marko Ristić
Tilen Klemenčič  75′
Mario Zebić
Gregor Sikošek
 10′ Antonio Azinović
Josip Čorluka
Stjepan Babić
Adam Gnezda Čerin81′
Leon Sever
Senijad Ibriczić
89′ 90′ Louis Marie Rodrigue Bongongui Assougou
Mattias Käit
85′ Dominik Mihaljević
Tonći Mujan61′
Lazar Milošev
Shamar Nicholson
 13′ Predrag Sikimić
Sven Karič
72′ 78′ Erik Salkić
Dejan Lazarević61′
90′ Toni Aliaj
Žiga Repas
Dino Stančič
Dario Kolobaric46′
85′ Marko Vukelič
Slobodan Vuk

Piłkarze MND Tabor Sežana otrzymali w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.