Liga słoweńska - 2. kolejka 1. SNL: MND Tabor Sežana - NK Celje 1-0 (1-0)

20 lipca na Stadionie Rajko Štolfa odbyło się starcie 2. kolejki słoweńskiej 1. SNL pomiędzy drużynami MND Tabor Sežana i Celje. Mecz zakończył się zwycięstwem MND Tabor Sežana 1-0. Na stadionie stawiło się 600 widzów.

2. kolejka Słowenia - 1. SNL
2019-07-20 18:00 | Stadion: Stadion Rajko Štolfa | Widzów: 600 | Arbiter: D. Smajc
MND Tabor Sežana
NK Celje
1
0
L. Sever 37'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Celje wygrał aż trzy razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między szóstą a 31. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Celje i jedną drużynie przeciwnej.

Jedynego gola meczu strzelił Leon Sever dla zespołu MND Tabor Sežana. Bramka padła w tej samej minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny MND Tabor Sežana.

W 52. minucie Žan Benedičič zastąpił Roka Sztrausa. W tej samej minucie w zespole Celje doszło do zmiany. Ivan Božić wszedł za Lukę Kerina.

W 59. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Dario Vizinger z zespołu Celje i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w szóstej minucie. Od 68. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom gospodarzy i dwie drużynie przeciwnej. W drugiej połowie nie padły bramki.

Metod Jurhar
89′ Klemen Nemanič
Dušan Stojinovič
Marko Ristić
Deni Štraus
83′ Erik Salkić
Jure Travner
Mario Zebić
Žan Zaletel
87′ Stjepan Babić
Žan Benedičič31′ 52′
 37′ 90′ Leon Sever
Jakob Novak
86′ Stefan Stevanović
Nino Pungaršek78′
81′ Dominik Mihaljević
Luka Kerin52′
21′ Lazar Milošev
Mitja Lotrič83′
68′ Predrag Sikimić
Dario Vizinger6′ 59′
David Adam
Matjaž Rožman
Ivor Horvat
Josip Ćalušić
86′ Toni Aliaj
Žan Flis
Antonio Azinović
Rok Sztraus52′ 90′
90′ Louis Marie Rodrigue Bongongui Assougou
Lan Štravs78′
Dino Stančič
Ivan Božić52′
81′ Marko Vukelič
Stian Džumhur

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom gospodarzy w pierwszej połowie, a w drugiej cztery. Piłkarze drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie dwie żółte kartki, natomiast w drugiej dwie żółte i jedną czerwoną.

NK Celje
1
0
50%
50%

Już w najbliższy piątek zespół Celje rozegra kolejny mecz u siebie. Jego rywalem będzie NK Aluminij. Natomiast 28 lipca NK Bravo będzie przeciwnikiem drużyny MND Tabor Sežana w meczu, który odbędzie się w Lublanie.