Liga słoweńska - 17. kolejka 1. SNL: NK Triglav Kranj - NK Bravo 1-0 (0-0)

10 listopada na Športni Center Stanko Mlakar w Kranju odbyło się spotkanie 17. kolejki słoweńskiej 1. SNL pomiędzy drużynami Triglavu i NK Bravo. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Triglavu 1-0. Na stadionie zasiadło 400 widzów.

17. kolejka Słowenia - 1. SNL
2019-11-10 14:00 | Stadion: Športni Center Stanko Mlakar | Widzów: 400 | Arbiter: B. Tkalčič
NK Triglav Kranj
NK Bravo
1
0
G. Petrić 67'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu NK Bravo.

Już w pierwszych minutach zespół NK Bravo próbował rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. Między 26. a 31. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom NK Bravo i jedną drużynie przeciwnej.

Milan Milanović z Triglavu na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej ten piłkarz został ukarany w 26. minucie. W 44. minucie żółtą kartką został ukarany Aljoša Matko, piłkarz gości. W 45. minucie Elvedin Herić został zastąpiony przez Verona Šalję.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 46. minucie Alen Krcič został zmieniony przez Gala Primca, a za Darka Zeca wszedł na boisko David Brekalo, co miało wzmocnić drużynę NK Bravo. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Marka Gajiča na Egzona Kryeziu w 65. minucie. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem żółtą kartkę dostał David Brekalo z zespołu gości.

Jedyną bramkę meczu dla Triglavu zdobył Gaber Petrić w 67. minucie. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom NK Bravo: Matevžowi Matce w 72. i Ibrahimowi Mensahowi w 74. minucie.

W 79. minucie w drużynie Triglavu doszło do zmiany. Filip Janković wszedł za Gabera Petricia. Na cztery minuty przed zakończeniem starcia drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał David Brekalo osłabiając zespół gości. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 61. minucie. W 88. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Gašperowi Udovičowi, piłkarzowi Triglavu.

Matevž Matko72′
26′ 42′ Milan Milanović
Žan Trontelj
65′ Marko Gajič
Darko Zec26′ 51′
45′ Elvedin Herić
Aljoša Matko44′
 67′ 79′ Gaber Petrić
Ibrahim Arafat Mensah74′
88′ Gašper Udovič
Mustafa Nukić
Luka Čadež
Igor Vekič
Kristjan Arh Česen
David Brekalo51′ 61′ 86′
45′ Veron Šalja
Almin Kurtovič
79′ Filip Janković
Gal Primc46′
65′ Egzon Kryeziu
Michael Olusoji Ogungbaro
Qendrim Hasanaj
Lan Piskule
Anis Jašaragič
Milan Đajič

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter przyznał dwie żółte kartki i jedną czerwoną zawodnikom Triglavu, natomiast piłkarzom gości pokazał sześć żółtych oraz jedną czerwoną.

Zespół gospodarzy wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna NK Bravo w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.