Liga słoweńska - 15. kolejka 1. SNL: NK Domžale - NK Bravo 2-0 (2-0)

27 października na Športni Park odbyło się spotkanie 15. kolejki słoweńskiej 1. SNL pomiędzy drużynami Domžale i NK Bravo. Starcie zakończyło się zwycięstwem Domžale 2-0. Pojedynek obejrzało 650 widzów.

S. Ibriczić 29'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 13. minucie kartkę dostał Gregor Sikošek, zawodnik Domžale.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Domžale w 17. minucie spotkania, gdy Matej Podlogar zdobył pierwszą bramkę. To pierwszy gol tego zawodnika w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

W 21. minucie kartkę obejrzał Ovbokha Agboyi z NK Bravo.

Jedenastka gości ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Domžale, zdobywając kolejną bramkę. W 29. minucie wynik ustalił Senijad Ibriczić. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Między 58. a 68. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. W 68. minucie Slobodan Vuk został zmieniony przez Tamara Svetlina.

Na 20 minut przed zakończeniem drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Mustafie Nukiciowi, zawodnikowi gości. W 79. minucie w jedenastce Domžale doszło do zmiany. Rauno Sappinen wszedł za Senijada Ibriczicia. W tej samej minucie trener NK Bravo postanowił wzmocnić linię napadu i w 79. minucie zastąpił zmęczonego Ibrahima Mensaha. Na boisko wszedł Milan Đajič, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

Na trzy minuty przed zakończeniem meczu w drużynie Domžale doszło do zmiany. Dejan Lazarević wszedł za Mateja Podlogara. W drugiej połowie nie padły gole.

Jaka Ihbeisheh
13′ Gregor Sikošek
Matevž Matko
Damjan Vukliševič
Gal Primc
Josip Čorluka
Ante Vrljičak58′
 29′ 68′ 79′ Senijad Ibriczić
Aljoša Matko
 17′ 58′ 87′ Matej Podlogar
Ibrahim Arafat Mensah79′
68′ Slobodan Vuk
Jurij Španja
87′ Dejan Lazarević
Žan Trontelj
68′ Tamar Svetlin
Darko Zec
Dario Kolobaric
Lan Piskule
79′ Rauno Sappinen
Milan Đajič79′

Sędzia w pierwszej połowie pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy, natomiast w drugiej dwie. Zawodnicy NK Bravo dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej jedną więcej.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka NK Bravo w drugiej połowie wymieniła jednego gracza.