Reklama

Reklama

Liga słowacka - 5. kolejka Super Ligi: ŻP Šport Podbrezová - FK AS Trenczyn 0-0

W meczu 5. kolejki słowackiej Super Ligi, który rozegrany został 20 kwietnia, drużyna Športu Podbrezová zremisowała z AS-em Trenczyn 0-0. Mecz na ZELPO Aréna Podbrezová obejrzało 854 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Jakuba Kiwiora występującego w Šporcie Podbrezová.

W  meczu 5. kolejki słowackiej Super Ligi, który rozegrany został 20 kwietnia, drużyna Športu Podbrezová zremisowała  z AS-em Trenczyn  0-0. Mecz na ZELPO Aréna Podbrezová obejrzało 854 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Jakuba Kiwiora występującego w Šporcie Podbrezová.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 16 razy. Jedenastka AS-u Trenczyn wygrała aż dziewięć razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko cztery.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 14. a 42. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom AS-u Trenczyn i jedną drużynie przeciwnej.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Kibice AS-u Trenczyn nie mogli już doczekać się wprowadzenia Emekę Umeha. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy i ma na koncie dwa strzelone gole. Murawę musiał opuścić Mohammed Lamine. Drugą połowę drużyna Športu Podbrezová rozpoczęła w zmienionym składzie, za Daniela Pavuka wszedł Michal Breznaník.

Reklama

W 62. minucie za Hamzę Čatakovicia wszedł Milan Corryn. Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy w zespole AS-u Trenczyn doszło do zmiany. Joey Sleegers wszedł za Jakuba Paura. Niedługo później trener Športu Podbrezová postanowił wzmocnić linię pomocy i w 83. minucie zastąpił zmęczonego Filipa Hlohovskiego. Na boisko wszedł Filip Halgoš, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia wręczył jedną żółtą kartkę piłkarzom Športu Podbrezová, natomiast zawodnikom gości pokazał trzy.

Jedenastka Športu Podbrezová w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.

Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższy piątek zespół Športu Podbrezová zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jego rywalem będzie FC Nitra. Natomiast 27 kwietnia FK Senica będzie gościć drużynę AS-u Trenczyn.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL