Liga słowacka - 4. kolejka Super Ligi: ŠKF Sereď - FK AS Trenczyn 1-1 (0-1)

W starciu 4. kolejki słowackiej Super Ligi, które rozegrane zostało 22 września, zespół ŠKF Sereď zremisował z AS-em Trenczyn 1-1 (0-1). Mecz na Štadión FC ViOn w Zlaté Moravce obejrzało 261 widzów.

A. Roguljić 22'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na sześć spotkań zespół ŠKF Sereď wygrał dwa razy, ale więcej przegrywał, bo trzy razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to zawodnicy AS-u Trenczyn otworzyli wynik. W 22. minucie na listę strzelców wpisał się Ante Roguljić.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny AS-u Trenczyn.

Drugą połowę jedenastka ŠKF Sereď rozpoczęła w zmienionym składzie, za Denisa Potomę wszedł Jasmin Čeliković. Trener ŠKF Sereď postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 55. minucie na plac gry wszedł Senad Jarović, a murawę opuścił Filip Pankarićan.

Zespół ŠKF Sereď wyrównał wynik meczu. W 62. minucie gola wyrównującego strzelił Tidiane Ba.

W 68. minucie za Jakuba Kadáka wszedł Milan Corryn. W tej samej minucie trener AS-u Trenczyn postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 68. minucie zastąpił zmęczonego Hamzę Čatakovicia. Na boisko wszedł David Depetris, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. Jedyną kartkę w meczu dostał Martin Slaninka z ŠKF Sereď. Była to 87. minuta starcia.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-1.

Igor Šemrinec
 62′ Tidiane Djibi Ba
Steve Kapuadi
Tomáš Hučko
Ruben Ewald Ligeon
87′ Martin Slaninka
Juha Pirinen
74′ Denis Bušnja
Martin Šulek
Filip Duranski
Achraf El Mahdioui
90′ Alex Ivan
Jakub Kadák68′
55′ Filip Pankarićan
Ante Roguljić  22′
46′ Denis Potoma
Menno Bergsen
46′ Jasmin Čeliković
Kelvin Pires
90′ Martin Mečiar
Adrián Slávik
74′ Roko Jureskin
Milan Corryn68′
Alen Mehić
David Alberto Depetris68′
Nicolas Šumský
Eduvie Ikoba
55′ Senad Jarović
Adam Tučný

Wyraźna przewaga drużyny AS-u Trenczyn nie miała odzwierciedlenia w wyniku meczu, oddała ona sześć celnych strzałów.

Arbiter nie ukarał piłkarzy AS-u Trenczyn żadną kartką, natomiast zawodnikom ŠKF Sereď przyznał jedną żółtą.

Drużyna ŠKF Sereď w drugiej połowie wymieniła czterech graczy. Natomiast jedenastka AS-u Trenczyn w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.