Liga słowacka - 3. kolejka Super Ligi: FK Senica - ŠK Slovan Bratysława 0-3 (0-2)

W meczu 3. kolejki słowackiej Super Ligi, który rozegrany został 3 sierpnia, zespół Senicy przegrał z ŠK Slovan Bratysława 0-3 (0-2). Mecz na OMS Arena obejrzało 1 768 widzów.

A. Čavrić 63'

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 33 starcia drużyna ŠK Slovan Bratysława wygrała 22 razy i zanotowała cztery porażki oraz siedem remisów.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Nono Delgado wywołał eksplozję radości wśród kibiców ŠK Slovan Bratysława, zdobywając bramkę w piątej minucie starcia.

Drużyna Senicy ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka gości, strzelając kolejnego gola. W 33. minucie pokonał bramkarza Rafael Ratão.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy ŠK Slovan Bratysława w 63. minucie spotkania, gdy Aleksandar Čavrić zdobył trzecią bramkę. W 70. minucie Aleksandar Čavrić został zmieniony przez Erika Daniela.

Między 71. a 85. minutą, boisko opuścili piłkarze Senicy: Mihovil-Jeronim Klapan, Frank Castañeda, Tenton Yenne, na ich miejsce weszli: Joss Didiba, Luis Ramírez, Marko Totka. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Nona Delgada, Dejana Dražicia zajęli: Joeri de Kamps, Mohammed Rharsalla. Między 72. a 79. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Senicy. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 0-3.

Vernon De Marco
72′ Lovro Cvek
Vasil Georgiev Bozhikov
Sofian El Moudane
Aleksandar Čavrić  63′ 70′
71′ Mihovil-Jeronim Klapan
José Antonio Delgado Villar  5′ 75′
78′ Jakub Krč
Marin Ljubičić
85′ Tenton Yenne
Ibrahim Danda Rabiu
73′ Frank Andersson Castañeda Vélez
Rafael Rogério da Silva  33′
Sadam Sulley
Dejan Dražić78′
Vojtěch Vorel
Michal Šulla
71′ Joss Didiba Moudoumbou
Jurij Medveděv
Denis Baumgartner
Erik Daniel70′
73′ 79′ Luis Alejandro Ramírez López
Joeri de Kamps75′
85′ Marko Totka
David Holman
Edmond Addo
Mohammed Rharsalla Khadfi78′

Dávid Strelec

Sędzia nie ukarał zawodników gości żadną kartką, natomiast piłkarzom Senicy przyznał trzy żółte.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.