Liga słowacka - 2. kolejka Super Ligi: ŠKF Sereď - FK Senica 4-0 (2-0)

12 sierpnia na Štadión FC ViOn w Zlaté Moravce odbył się pojedynek 2. kolejki słowackiej Super Ligi pomiędzy drużynami ŠKF Sereď i Senicy. Mecz zakończył się zwycięstwem ŠKF Sereď 4-0. Na stadionie stawiło się 200 widzów.

J. Didiba 75' (samob.)

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy ŠKF Sereď w siódmej minucie spotkania, gdy Dino Špehar zdobył pierwszą bramkę.

W 11. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Tomášowi Hučce, zawodnikowi ŠKF Sereď.

Zespół Senicy ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna ŠKF Sereď, strzelając kolejnego gola. W 15. minucie na listę strzelców wpisał się Roko Jureskin.

W 16. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Nicolasa Šumskiego z ŠKF Sereď, a w 25. minucie Milana Šimčáka z drużyny przeciwnej. Milan Šimčák z Senicy na osiem minut przed zakończeniem pierwszej połowy dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę, osłabiając swoją drużynę. Wcześniej ten piłkarz został ukarany w 25. minucie. W 40. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Filipa Duranskiego z ŠKF Sereď, a w 45. minucie Tentona Yenne'a z drużyny przeciwnej.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 50. minucie arbiter pokazał żółtą kartkę Ľubomírowi Michalíkowi z ŠKF Sereď. Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu w zespole Senicy doszło do zmiany. Tomáš Šaláta wszedł za Tentona Yenne'a.

W 61. minucie Marko Totka został zmieniony przez Vladimíra Barborę.

Dopiero w drugiej połowie Denis Bušnja wywołał eksplozję radości wśród kibiców ŠKF Sereď, zdobywając kolejną bramkę w 72. minucie spotkania. W 74. minucie w drużynie Senicy doszło do zmiany. Peter Moses wszedł za Dominika Dudę.

W 75. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Senicy Joss Didiba. W 76. minucie boisko opuścili zawodnicy ŠKF Sereď: András Mészáros, Denis Potoma, Filip Tatranský, a na ich miejsce weszli Alex Ivan, Filip Duranski, Filip Pankarićan.

Na 10 minut przed zakończeniem meczu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Tomáš Hučko z drużyny ŠKF Sereď i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w 11. minucie. Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w 83. minucie, sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Senadowi Jaroviciowi i Vladimírowi Barborze. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 4-0.

Joss Didiba Moudoumbou 75′ (samob.)
11′ 80′ Tomáš Hučko
Jakub Nemec
50′ Ľubomír Michalík
Noi Snæholm Olafsson
40′ 76′ Filip Duranski
Milan Šimčák25′ 37′
76′ Alex Ivan
Dominik Duda74′
 15′ 62′ Roko Jureskin
Juraj Piroska
76′ Filip Pankarićan
Marko Totka61′
16′ Nicolas Šumský
Tenton Yenne45′ 61′
Adam Morong
Edmond Addo
 7′ 68′ Dino Špehar
Tomáš Malec
Adnan Kanuric
Adrián Slančík
Martin Mečiar
Vladimír Barbora61′ 83′
62′  72′ Denis Bušnja
Lukas Kucera
76′ Denis Potoma
Tomáš Šaláta61′
76′ Filip Tatranský
Damien Marie
68′ 83′ Senad Jarović
Daniel Filip Mašulovič
76′ András Mészáros
Peter Eneji Moses74′

Arbiter pokazał pięć żółtych kartek oraz jedną czerwoną zawodnikom ŠKF Sereď, a piłkarzom Senicy przyznał trzy żółte i jedną czerwoną.

Drużyna ŠKF Sereď w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast zespół Senicy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.