Liga słowacka - 13. kolejka Super Ligi: FK Senica - ŠKF Sereď 0-1 (0-0)

26 października na OMS Arena odbył się mecz 13. kolejki słowackiej Super Ligi pomiędzy drużynami Senicy i ŠKF Sereď. Pojedynek zakończył się zwycięstwem ŠKF Sereď 1-0. Na stadionie stawiło się 784 widzów.

Cascardo 79' (samob.)

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Senica: Cascardowi w 4. i Lovrowi Cvekowi w 38. minucie.

W 64. minucie za Filipa Pankariciana wszedł Maj Rorič. Chwilę później trener Senicy postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 65. minucie na plac gry wszedł Luis Ramírez, a murawę opuścił Mihovil-Jeronim Klapan.

W 68. minucie Cleber został zmieniony przez Panagiotisa Loukę, co miało wzmocnić zespół ŠKF Sereď . Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Tentona Yenne'a na Samsona Akinyoolę. Na kwadrans przed zakończeniem starcia arbiter pokazał kartkę Tomásowi Dabó, zawodnikowi gości.

W 79. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Senicy Cascardo. W 87. minucie Sofian El Moudane został zmieniony przez Jakuba Krča, co miało wzmocnić jedenastkę Senicy. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Adama Moronga na Bankole'a Adekuoroyego.

W doliczonej czwartej minucie meczu sędzia przyznał kartkę Denisowi Ventúrze z ŠKF Sereď.

Dejan Iliev
79′ (samob.) 4′ Gustavo Cascardo de Assis
Abdel Metalsi
38′ Lovro Cvek
Martin Slaninka
87′ Sofian El Moudane
Alex Ivan
65′ Mihovil-Jeronim Klapan
Filip Pankarićan64′
77′ Tenton Yenne
Bruno Dip Rapanelli
87′ Jakub Krč
Martin Mečiar
65′ Luis Alejandro Ramírez López
Bankole Olawale Adekuoroye89′
Marko Totka
Maj Rorič64′
77′ Samson Olanrewaju Akinyoola
Panagiotis Louka68′

Kristian Lukáčik

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.