Liga słowacka - 1. kolejka Super Ligi: FK Senica - ŠKF Sereď 1-1 (1-1)

W pojedynku 1. kolejki słowackiej Super Ligi, który rozegrany został 13 czerwca, zespół Senicy zremisował z ŠKF Sereď 1-1 (1-1). Mecz na OMS Arena obejrzało 340 widzów.

M. Vuk 14'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na sześć spotkań zespół Senicy wygrał dwa razy, ale więcej przegrywał, bo trzy razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu piłkarze ŠKF Sereď nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 14. minucie Matej Vuk dał prowadzenie swojej jedenastce. To już trzecie trafienie tego zawodnika w sezonie.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Senicy w końcu przyniosły efekt bramkowy. W drugiej minucie doliczonego czasu gry na listę strzelców wpisał się Peter Moses.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Na drugą połowę zespół Senicy wyszedł w zmienionym składzie, za Tentona Yenne'a wszedł Filip Buchel. W 59. minucie Alexandar Vucenovic zastąpił Senada Jarovicia.

Chwilę później trener ŠKF Sereď postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 63. minucie na plac gry wszedł Filip Pankarićan, a murawę opuścił Dino Špehar. Na dziewięć minut przed zakończeniem spotkania w drużynie Senicy doszło do zmiany. Filip Černák wszedł za Dominika Dudę. W drugiej połowie nie padły gole.

Tomáš Hučko
81′ Dominik Duda
Martin Mečiar
Marko Totka
Filip Duranski
46′ Tenton Yenne
Dino Špehar63′
 45′ Peter Eneji Moses
Filip Pankarićan63′
81′ Filip Černák
Maj Rorič
46′ Filip Buchel
Senad Jarović59′

Sędzia nie pokazał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Jedenastka Senicy w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Zespół gości w drugiej połowie także wymienił dwóch graczy.