Reklama

Reklama

Zawody GP w skokach narciarskich w Wiśle obejrzy 6 tys. kibiców

6 tys. biletów przygotowali organizatorzy na każdy z konkursów letniej Grand Prix w skokach narciarskich, które zostaną rozegrane 2 i 3 sierpnia na skoczni w Wiśle Malince - poinformował we wtorek wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego Andrzej Wąsowicz.

W zawodach wystartują czołowi skoczkowie na świecie, w tym liczna polska ekipa z mistrzem świata Kamilem Stochem. Alicja Kosman z PZN podała, że oba konkursy odbędą się wieczorem. W piątek, 2 sierpnia, skoczkowie stoczą rywalizację drużynową, natomiast dzień później - indywidualną. Zawody poprzedzą treningi i kwalifikacje w czwartek. Już w najbliższy piątek rozpocznie się sprzedaż biletów.

Skoczkowie przyjadą do Wisły z Hinterzarten, gdzie tydzień wcześniej zainaugurują cykl. Rywalizacja w Niemczech rozegrana zostanie na skoczni K-95. W Beskidach zawodnicy po raz pierwszy zmierzą się na obiekcie K 120. Będą to zarazem jedyne "polskie" konkursy letniej GP, która potrwa do października.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL