Reklama

Reklama

Wojciech Fortuna: Szukanie dziury w całym nic nie pomoże

Skoczkowie narciarscy rozpoczną poniedziałkowymi kwalifikacjami 64. Turniej Czterech Skoczni. Polacy do niemiecko-austriackiej imprezy nie mogą jednak podchodzić z optymizmem.

"Biało-czerwoni" spisują się w tym sezonie poniżej oczekiwań i z trudem kwalifikują się do finałowej trzydziestki konkursów Pucharu Świata.

"Z aurą ciężko wygrać. Nasi skoczkowie w ogóle nie skakali przed Pucharem Świata na śniegu. Dzisiaj mamy kolejne kwalifikacje i jest plus sześć stopni... Całe szczęście, że udało się potrenować na zakopiańskiej Wielkiej Krokwi, bo to było jedyne miejsce w Polsce, gdzie można było oddać parę skoków. Nasi skoczkowie to nie nowicjusze. Mają ogromne doświadczenie, ale brakuje tego treningu na śniegu i to jest właśnie główna przyczyna tych niepowodzeń. Szukanie dziury w całym tu nic nie pomoże" - tłumaczy Wojciech Fortuna, były skoczek narciarski, mistrz olimpijski z 1972 roku.

Reklama

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy