Reklama

Reklama

W piątek rusza sprzedaż biletów na Puchar Świata w Wiśle

Organizatorzy pucharowych konkursów na skoczni narciarskiej w Wiśle-Malince ogłosili we wtorek ceny wejściówek. Poznaliśmy też datę rozpoczęcia oficjalnej sprzedaży wejściówek.

W piątek, 22 października ruszy sprzedaż biletów na konkursy Pucharu Świata w Wiśle. Te zaplanowano na pierwszy weekend grudnia. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się o godzinie 12.00 na platformie eBilet.pl.

Piątkowe otwarcie sprzedaży będzie pierwszym etapem dystrybucji wejściówek. Kibice muszą zmieścić się w czasie do 30 listopada, chcąc kupić najtańsze bilety.

Cena wejściówek na sektory stojące wyniesie 110 złotych. Drożej zapłacą kibice, którzy będą chcieli oglądać zawody siedząc. W tym przypadku trzeba liczyć się z kosztem 259 złotych za wejście na konkurs.

Reklama

1 grudnia ruszy drugi etap sprzedaży. Wtedy ceny wzrosną odpowiednio do 129 i 279 złotych.

PŚ w Wiśle w obliczu koronawirusa

Bilety na kwalifikacje będą dostępne od 19 listopada. Ich cena wyniesie 80 złotych. Na 10 złotych zniżki będą mogli liczyć fani skoków, którzy zakupią wcześniej bilet na konkurs indywidualny lub drużynowy.

"Zgodnie ze wspólną decyzją Prezydium Zarządu Polskiego Związku Narciarskiego oraz Komitetów Organizacyjnych w Wiśle i Zakopanem, każda osoba w trakcie procesu rezerwacji i zakupu biletów zostanie poproszona o złożenie oświadczenia o objęciu pełnym szczepieniem przeciwko COVID-19 lub posiadania statusu ozdrowieńca" - napisano na stronie Polskiego Związku Narciarskiego.

Znane są już także ceny biletów na styczniowe konkursy w Zakopanem. Pisaliśmy o tym tutaj.

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy