Reklama

Reklama

Świetne wieści w sprawie Kamila Stocha. Adam Małysz miał rację

- Noga nie boli, serce tym bardziej. Kto cieszy się ze mną? - napisał pod swoim zdjęciem na Instagramie Kamil Stoch. W niedzielę trzykrotny mistrz olimpijski oddał na Wielkiej Krokwi w Zakopanem pierwsze skoki po kontuzji.

Kamil Stoch urazu stawu skokowego doznał 12 stycznia podczas rozgrzewki, dwa dni przed zakopiańską edycją Pucharu Świata. Już kilkanaście godzin po badaniach lekarskich, które wykazały, że skoczek ma uszkodzoną torebkę stawową oraz naderwane więzadła, fizjoterapeuta kadry Łukasz Gębala rozpoczął specjalistyczne zabiegi.

CZYTAJ TAKŻE: Adam Małysz przekazał kapitalne wieści

Skoki narciarskie. Kamil Stoch wrócił do zdrowia

Przyniosły one w ciągu zaskakująco krótkiego czasu bardzo dobry efekt - opuchlizna zniknęła, zasinienia błyskawicznie zmieniły kolor wykazując, że proces zdrowienia przebiega prawidłowo. Stoch mógł powoli wracać do aktywności fizycznej.

Reklama

Kamil Stoch to jeden z pięciu skoczków powołanych przez trenera Michala Dolezala do kadry na igrzyska w Pekinie (4-10 lutego). Pozostali to Dawid Kubacki, Stefan Hula, Paweł Wąsek i Piotr Żyła.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy