Reklama

Reklama

Stefan Hula ma drugą córkę. Gratulacje od Adama Małysza

Polscy skoczkowie rywalizują o punkty Puchara Świata w Planicy bez Stefana Huli. Ten ostatni już świętuje - narodziny drugiej córki.

"Stefan Hula z powodów rodzinnych nie mógł przyjechać na kończące sezon zawody w Planicy. Ale na szczęście to radosny powód - Stefan po raz drugi został ojcem. Urodziła mu się druga córka. Gratulacje i pozdrowienia!" - napisał Adam Małysz.

Uradowany Hula pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem ze swoimi pociechami. W kierunku naszego skoczka płyną gratulacje. Gratulujemy i my!

Nasz zawodnik wyjechał z Norwegii jeszcze przed końcem turnieju Raw Air, a teraz nie ma go na finałowych zawodach w Słowenii. Są jednak sprawy ważne i ważniejsze. Jego żona Marcelina urodziła córeczkę, a to wspaniałe zwieńczenie sezonu.

Reklama

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy