Reklama

Reklama

Słynny skoczek przeszedł operację pleców. Wiadomo, co z jego karierą

Kolejne reprezentacje dzielą się składami kadr na sezon 2022/2023. Wśród nich jest norweska federacja, która niedawno ujawniła, kto znajdzie się reprezentacji kraju w skokach narciarskich. Kibiców mogła zmartwić wieść o operacji pleców Roberta Johanssona. Wiadomo jednak, czy skoczek zdąży z rehabilitacją przed zimą.

Pod koniec marca Robert Johansson ogłosił, że z powodu silnego bólu pleców, jest zmuszony przedwcześnie zakończyć sezon.

Niedawno na Instagramie Norwega pojawiło się zdjęcie, w którym poinformował, że właśnie przeszedł zabieg operacyjny, który się powiódł. To kolejna tego typu operacja u norweskiego skoczka. Pierwsza miała miejsce w marcu 2021 roku, ale nie wyeliminowała bólu.

Czytaj też: Mistrzyni olimpijska walczy z nadwagą i chce wrócić do skoków

Reklama

Kibice nie powinni jednak martwić się o brak obecności Johanssona, który powinien wydobrzeć przed jesienią i powrócić do treningów, aby przygotować się na sezon zimowy.

Skoczek znalazł się zresztą w kadrze Norwegii, która została ogłoszona, gdy sam przechodził zabieg.

W reprezentacji jednego z mocniejszych zespołów w skokach narciarskich znaleźli się oprócz Johanssona: Johann Andre Forfang, Halvor Egner Granerud, Bendik Jakobsen Heggli, Marius Lindvik, Thomas Aasen Markeng, Daniel-Andre Tande oraz Fredrik Villumstad.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL