Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. W piątek rusza sprzedaż biletów na LGP w Wiśle

Piątek, 18 czerwca będzie dniem, na który już długo czekali fani skoków narciarskich. To właśnie wtedy do sprzedaży trafi pula biletów na Letnie Grand Prix w skokach narciarskich. Rywalizację w Wiśle zaplanowano na weekend 16-18 lipca.

Po ograniczeniach związanych z pandemią koronawirusa kibice skoków narciarskich wreszcie będą mogli zobaczyć swoich idoli na żywo.

W piątek, 18 czerwca ruszy sprzedaż biletów na Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle-Malince. Zawody zaplanowano na weekend 16-18 lipca.

Łącznie do sprzedaży trafi ponad cztery tysiące biletów. To połowa całkowitej pojemności trybun wokół obiektu im. Adama Małysza. Na więcej nie pozwalają rządowe restrykcje.

Organizatorzy zawodów zaznaczają, że ceny biletów będą się zmieniać wraz z rozpoczęciem kolejnych etapów sprzedaży. Tylko na pierwszym jej etapie będzie możliwy zakup biletów na miejsca siedzące na trzy dni zawodów. Wejściówki będzie można nabyć za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

Reklama

Sprzedaż biletów na skoki w Wiśle

Łącznie przewidziano trzy etapy sprzedaży. Pierwszy zaplanowano na piątek na godzinę 10.00. Będzie można wtedy nabyć bilety na miejsca numerowane siedzące, a także indywidualne karnety na cały weekend. Ten etap potrwa tydzień.

25 czerwca o 10.00 nastąpi zmiana cen. Przez tydzień będzie można nabyć wejściówki na miejsca stojące, a także miejsca numerowane na trybunach z krzesełkami.

Trzeci okres sprzedaży z kolejną zmianą cen rozpocznie się 14 lipca o tej samej godzinie, co poprzednie i potrwa do końca zawodów.

Tym razem na wiślańskim obiekcie zobaczymy nie tylko mężczyzn. W tych dniach odbędzie się również konkurs pań.

Piątek, 16 lipca będzie dniem treningów i kwalifikacji dla zawodniczek i zawodników. W sobotę o 13.00 w konkursie zaprezentują się panie, zaś o 17.35 panowie. Taki sam rozkład konkursów przewidziano na niedzielę.

Komentujemy każdy mecz Euro na żywo - Posłuchaj naszych relacji!

A

Dowiedz się więcej na temat: skoki narciarskie | lgp w skokach | Wisła-Malinka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama