Reklama

Reklama

Skoki narciarskie. Turniej Czterech Skoczni. Stefan Kraft wrócił do pełni sił

Stefan Kraft, który z powodu odnowienia urazu pleców nie wziął udziału w mistrzostwach świata w lotach i ostatnich konkursach Pucharu Świata w Engelbergu, jest już w pełni zdrowy. Obrońca Kryształowej Kuli jest pewniakiem w składzie Austrii na Turniej Czterech Skoczni.

27-latek otwarcia sezonu nie może zaliczyć do udanych. W pierwszym konkursie - w Wiśle - nie zakwalifikował się do drugiej serii, zajmując 32. miejsce. W kolejnych - w Kuusamo i Niżnym Tagile nie wziął udziału z powodu zakażenia koronawirusem.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Do rywalizacji miał powrócić podczas MŚ w lotach, lecz w trakcie jednego z treningów odnowiła mu się kontuzja pleców, która ponownie wyłączyła go z akcji. Opuścił nie tylko czempionat, ale i ostatnie konkursy PŚ w Engelbergu.

Kraft będzie gotowy do walki w Turnieju Czterech Skoczni. Jak informuje austriacki "Kronen Zeitung", w poniedziałek trenował na skoczni w Seefeld. Jego próby wyglądały na tyle obiecująco, że dziennikarze oraz trener Andreas Widhoelzl nie mają wątpliwości - 28 grudnia przystąpi do kwalifikacji w Oberstfrfie, z miejsca stając się jednym z głównych faworytów do triumfu.

TC

-----------------------------------------------

Reklama

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij

 Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL